חתונה הפוכה ביורדי הסירה

חתונה הפוכה

אירוע החתונה הוא ללא ספק אחד האירועים המרגשים ביותר בחיינו.
מטבע הדברים, הוא כרוך בהכנות רבות ובלתי נגמרות של בני הזוג וכן משפחותיהם.
עולם החתונות כולל לא מעט מושגים וטרנדים שונים, שנועדו להפוך את אירוע החתונה לחוויה בלתי נשכחת וזה בדיוק הזמן להכיר – מהי חתונה הפוכה?

חתונות, אירועים וטרנדים

אירוע החתונה כרוך בהכנות רבות, הן מצד בני הזוג והן מצד בני משפחותיהם, המצפים לרגע המרגש ביותר בחייהם ומקווים שהאירוע אכן יהיה חוויה בלתי נשכחת.
במטרה שהאירוע אכן יהיה כזה, עולם החתונות והאירועים כולל תחתיו לא מעט טרנדים, חלקם חולפים וחלקם נשארים איתנו לאורך שנים, כאשר אחד הבולטים מביניהם הוא חתונה הפוכה.

מהי חתונה הפוכה?

היא אחד הטרנדים שכבשו את עולם החתונות ולמעשה, הרבה יותר מעוד טרנד.
היא מציעה רענון ללוח הזמנים המסורתי של החתונה, הכולל את טקס החופה, ארוחה וריקודים, כשהיא מתחילה בסביבות השעה 21:00, לאחר שהאורחים כבר שוחחו, אכלו ושתו ומגיעים רגועים ונינוחים יותר אל הטקס.

מהם היתרונות של חתונה הפוכה?

היא הפכה להיות הרבה יותר מעוד טרנד חולף, כאשר זוגות צעירים רבים בוחרים לערוך חתונה מיוחדת ולא שגרתית וזאת בעיקר בשל היתרונות הבאים:

בלי לחץ

בין אם מדובר באורחים המגיעים מרחוק ובין אם בלחץ הקיים לערוך את החופה בזמן, כדי שאנשים יספיקו לאכול ולשמוח עם החתן והכלה, יש שליטה מלאה על הזמן ופחות לחץ של עמידה בלוחות זמנים.

ממשיכים אל הריקודים

היות והחופה נערכת בשעה מאוחרת יחסית, הרי שניתן ליצור רצף נוח בין טקס החופה לריקודים והשמחה עם החתן והכלה.

אוכלים ונהנים

כאשר טקס החתונה נערך בהתחלה, האורחים לא מספיקים להתרענן מהנסיעה וליהנות כמו שצריך מהאוכל והשתייה, מה שגורם להם לספור את הדקות עד לסיום טקס החתונה. 

יורדי הסירה – המקום המושלם לחתונה הפוכה

מתחתנים בקרוב? מזל טוב! אם אתם מחפשים אחר המקום המושלם לחתונה שלכם, רגילה או הפוכה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באתר או בטלפון וליהנות מאולם אירועים מרהיב, תפריט קולינרי, עיצוב וטרנדים שיגרמו לחתונה שלכם להפוך לאירוע בלתי נשכח. 

עקבו אחרינו באינסטגרם

אורך הכתבה:
תוכן עניינים

בואו לחגוג איתנו

Contact us

או דברו איתנו
072-3925776

דילוג לתוכן