חופה על הים

מראה השקיעה, ששוטפת את הים ואת העולם באור צבעוני וחם, הוא אחד המראות שנחשבים לרומנטיים במיוחד..
בעלי לב רומנטי ומחשבה חופשית עשויים לחלום על שקיעה כרקע המושלם לטקס המחויבות והאהבה שנערך מתחת לחופה.
באנו להזכיר לכם מה עלול להשתבש בשילוב חופה על הים ואיך אפשר לפתור את כל הבעיות מראש בעזרת לוקיישן מושלם ותכנון מדויק.  

שמלה, חליפה ואור שקיעה בחופה על הים

חליפת שלושה חלקים ושמלת ערב מעוצבת וארוכה ונעליים על עקב גבוה מהווים מראה קלאסי ואהוב של חתן וכלה ישראלים אבל כאשר מדובר על חופה שנערכת על הים, באולם במיקום מושלם כמו יורדי הסירה או על החוף ממש, ייתכן שמה שיהיה מתאים יותר יהיו בגדים פשוטים יותר, כך שצבעי השקיעה יוסיפו למראה הכולל ולא יעמיסו עליו.

ארוחת ערב על החוף

אורחים שמגיעים לחתונה מצפים לאכול בה ארוחת ערב אבל חשוב לזכור שבמידה שחתונה נערכת על החוף ממש, נדרש ארגון מוקדם לאחסון הכנה והגשה של הארוחה.
ישנן חברות שמתמחות בקייטרינג במקומות בלתי שגרתיים אבל התוספת במחיר עלולה להרקיע שחקים, בעיקר אם מדובר באירוע רב משתתפים.
אפשרות נוספת היא משלוח של מזון מוכן אל החוף אבל כאן תדרשו לוותר על העדפותיכם לטובת מזון שמסוגל להישמר היטב גם שלא בקירור.

הטבע אחראי על העיצוב

אם חשוב לכם שהים הכחול או השמש השוקעת יהיו התפאורה של החופה שלכם, חשוב לזכור שהטבע אמנם יפה להדהים אבל הוא גם מאוד לא צפוי: שינוי פתאומי במזג האוויר, רוחות סוערות, ים סוער או אפילו זיהום אוויר שמצטבר ועלול לשנות את צבעי השקיעה או להעלים אותם.
כיום ניתן להתייעץ עם אנשי השירות המטאורולוגי ולקבל מידע מדויק יחסית, אבל רק במועד קרוב ליום החתונה.

חופה על הים – הפתרון המושלם

אתם לא צריכים לוותר על שום דבר, באולם האירועים יורדי הסירה תוכלו לערוך חופה במרפסת, מול השקיעה ובמידת הצורך, להעביר אותה אל האולם הפנימי.
כמו כן, ביורדי הסירה תוכלו ליהנות מהיופי של הים ושל השקיעה אבל גם לערוך אירוע קסום ואלגנטי בלי להתפשר על האוכל, בלי להתפשר על מספר המוזמנים ובלי לוותר על בגדי החתן-כלה לבחירתכם, שייגרמו לכם להראות כמו הזוג המאושר שאתם.

בואו לחגוג איתנו

Contact us

או דברו איתנו
072-3925776

דילוג לתוכן